Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

12-latka potrzebowała pomocy, ale jej mama utknęła w korku. Pomogli policjanci

"Kogut" policja
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. KPP Jarosław)

Praca w policji jest nieprzewidywalna. To nie tylko zatrzymywanie przestępców, ale i pomaganie w trudnych sytuacjach obywatelom. Tak stało się w Lutczy. 12-latka potrzebowała pilnej pomocy lekarza, ale wioząca ją mama, utknęła w korku. Kobieta postanowiła zadzwonić na policję.

We wtorek o godz. 8 rano rodzina 12-latki jechała do Rzeszowa. Dziewczynka miała tam wyznaczoną godzinę podania ważnego dla jej zdrowia leku. Jednak przez silne opady śniegu samochód, którym jechała jej rodzina utknął w korku w Lutczy. Po godzinie, matka dziewczynki postanowiła zadzwonić na posterunek policji, prosząc funkcjonariuszy o pomoc.

Najpierw rodzinę chorej nastolatki eskortowali mundurowi z Niebylca, a od miejscowości Wyżne, rodzinę „przejął” patrol z posterunku w Czudcu. Z nim nastolatka bezpiecznie dotarła do szpitala, gdzie otrzymała niezbędną pomoc.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin