REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

14-latek wrzucił kotka do studzienki i obrzucił go cegłami  

Kotek wyciągnięty przez strażaków ze studni
Kociakowi na szczęście nic się nie stało. (Fot. KPP Jarosław)

Nastolatek wezwał policję, bo zauważył w studzience kanalizacyjnej kotka, który miał problem z wydostaniem się. Do zdarzenia doszło w Rokietnicy.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci z komisariatu w Pruchniku, okazało się, że do studzienki wrzucił zwierzę ten właśnie 14-latek, który powiadomił ich o tym zdarzeniu. A gdy mały kotek tam się znajdował, chłopiec kilka razy rzucił w niego cegłami. Na szczęście zwierzak nie doznał obrażeń.

Ze studzienki kanalizacyjnej kociaka wyciągnęli strażacy. 14-latek zostanie przesłuchany i o jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Jarosławiu. Chłopak odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin