Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

17-latek wjechał fordem w ogrodzenie. Był pijany, auto zabrał matce

17-latek, którego zatrzymali policjanci był pijamy i nie miał prawa jazdy. (Fot. archiwum policji)

Wjechał w ogrodzenie i próbował uciec. Nie zdążył. Na miejsce dotarli policjanci z Nowej Dęby. Za kierownicą forda zastali pijanego 17-latka.

Wszystko działo się w niedzielę, ok. godz. 3 w nocy. Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy forda, który najpierw wjechał w ogrodzenie, po czym próbował odjechać z miejsca kolizji, natychmiast ruszyli na miejsce.

Za kierownicą pojazdu siedział 17-latek. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,58 promila. Okazało się też, że mężczyzna nie ma prawo jazdy, a samochód należy do jego matki – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

W środę mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin