REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 4 października 2023

57 pijanych kierowców na podkarpackich drogach

Podczas weekendowej akcji „Trzeźwość” policjanci sprawdzili na Podkarpaciu prawie 18 tysięcy kierowców. (Fot. archiwum)

Kolejny weekend pod znakiem policyjnej akcji „Trzeźwość”. W sobotę i niedzielę podkarpaccy policjanci skontrolowali prawie 18 tys. osób. 57 z nich prowadziło po alkoholu.

– Przez dwa dni, w sobotę i w niedzielę, podkarpaccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

W wyznaczonych miejscach na terenie całego województwa podkarpackiego policjanci z drogówki przetestowali prawie 18 tysięcy kierowców. Po alkoholu za kółko wsiadło 57 osób. 30 z nich miało powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie, odpowiedzą więc za przestępstwo. 27, z ilością pomiędzy 02 a 0,5 promila, odpowie za wykroczenie.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin