Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

61-letni kierowca volkswagena nie żyje. Uderzył w ciężarówkę na S19 

Wypadek na trasie S19 na Podkarpaciu
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na S19 w okolicach Nienadówki. (Fot. Archiwum policji)

Policja wyjaśnia przyczynę strasznego wypadku na S19 w okolicach Nienadówki na Podkarpaciu. Doszło do dwóch zderzeń samochodów, a jeden z kierowców nie żyje. 

Do wypadku doszło ok. godz. 11:30 na drodze ekspresowej S19, w okolicach Nienadówki. Policjanci informują, że kierujący volkswagenem, 65-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką DAF, po czym wjechał do rowu. Wypadku nie przeżył mimo reanimacji. Jadąca z nim pasażerka z obrażeniami ciała została zawieziona do szpitala. 

Po uderzeniu w volkswagenem, kierujący dafem 61-letni mieszkaniec Biłgoraja, zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa samochodem ciężarowy. Za jego kierownicą siedział  29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublin. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin