Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 17 maja 2024

76-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu

W Dydni ciągnik przygniótł rolnika.
Do tragedii doszło w Dydni, w powiecie brzozowskim

Nie żyje 76-letni mężczyzna, którego przygniótł ciągnik rolniczy. Do tragedii doszło w środę w Dydni, w powiecie brzozowskim.

Brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o wypadku ok. godz. 13. Jak ustalili po przyjeździe na miejsce, 76-latek kierujący ursusem nagle zjechał z drogi, zniszczył ogrodzenie i wjechał na prywatna posesję.

– Wówczas, mężczyzna prawdopodobnie został wyrzucony z siedzenia ciągnika i wpadł bezpośrednio pod jego koła. Na miejsce pierwszy przybył patrol policjantów z Dydni. Dzięki pomocy druhów z OSP, wyciągnęli spod ciągnika mężczyznę i wspólnie rozpoczęli akcję reanimacyjną, którą kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety życia 76-latka nie udało się uratować – informuje rzecznik policji.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin