Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Autobusy MPK Rzeszów do Mrowli pojadą objazdem

Trasa objazdu do Mrowli
Tymczasowa trasa autobusów 3 i 22 jadących z Rzeszowa do Mrowli. (Inf. ZTM Rzeszów)

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianach na trasach autobusów linii 3 i 22 jadących do Mrowli. Przez najbliższe trzy miesiące będą jeździć objazdami.

Zmiany wchodzą w życie we wtorek, 11 lipca 2023. Powodem jest modernizacja przepustu na strumieniu Wężówka w Świlczy. Gdy rozpoczną się prace autobusy linii 3 i 22 kursujące do Mrowli Otoka zostaną skierowane objazdem.

Jak wyglądać będą zmiany? Jadąc od strony Rzeszowa do przystanku Świlcza PKP 02 nie zmieni się nic, później autobusy MPK pojadą drogą 1386R do skrzyżowania z drogą 1333R w Mrowli (bez przystanków zastępczych), następnie drogą 1333R w kierunku Bratkowic do skrzyżowania z drogą lokalną prowadzącą do przysiółka Otoka, do przystanku końcowego Kamyszyn pętla z uwzględnieniem wjazdu na przystanek Mrowla Otoka pętla.

Tą samą trasą wykonywane będą kursy w kierunku Rzeszowa. Godziny odjazdu z przystanków początkowych nie ulegają zmianie. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin