REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Berge wraca na tor! Wilki jeszcze mocniejsze

Dimitri Berge może wracać na tor! (Fot. Wilki Krosno)

– Lider Cellfast Wilków Krosno, Dimitri Berge otrzymał dziś zgodę na powrót na tor – informuje klub z Krosna. Przypomnijmy, że lider podkarpackiego I-ligowca leczył kontuzje od 19 maja. Nabawił się jej podczas wyjazdowego meczu w Rybniku.

Dimitri Berge przeszedł konsultację medyczną z profesorem Przemysławem Lubiatowskim z Rehasport w Poznaniu, który operował bark zawodnika po odniesionej kontuzji podczas meczu Metalkas 2. Ekstraliga w Rybniku.

– Udana operacja i intensywna rehabilitacja Dimitriego przyniosła pozytywny wynik. Dimitri wykonał ogrom pracy, spędzając całe dnie na zajęciach w klinice Rehasport, na ćwiczeniach indywidualnych oraz w basenie. Kierujemy tu słowa uznania i podziękowania dla doktora Przemyslawa Lubiatowskiego i fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego. Bardzo cieszymy się, że Dimitri może już wyjechać na tor i wrócić do naszej drużyny. Znów będziemy mocniejsi – mówi prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

Pierwsze treningowe kółka Dimitri Berge będzie kręcił już w najbliższy piątek na torze w Lesznie, a w przyszłym tygodniu przyjedzie na treningi do Krosna.

Cellfast Wilki Krosno najbliższy mecz ligowy pojadą 21 lipca (godz. 14). Wówczas na własnym torze zmierzą się ekipą Innpro ROW Rybnik.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin