Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 18 maja 2024

Bieg Nadwiślański już w ten weekend. Trwają zapisy

Młodzi biegacze na trasie Biegu Nadwiślańskiego
Biegi młodzieżowe odbędą się w sobotę, 7 października, a bieg główny w niedzielę, 8 października. (Fot. Bogdan Myśliwiec)

Trwają zapisy na 45. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Bieg Główny odbędzie się w niedzielę 8 października na trasie z Baranowa Sandomierskiego do Tarnobrzega. Zapisać się należy poprzez Formularz Rejestracyjny Biegu Głównego.

Biegowi głównemu, w którym udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie, towarzyszyć będą także biegi dzieci i młodzieży. Odbędą się one w sobotę 7 października br.

W tym roku chcąc podkreślić rangę imprezy biegi dzieci i młodzieży zostaną przeprowadzone niezależnie od biegu głównego. Nowością będzie profesjonalny pomiar czasu dla młodzieży z klas 4-8 z szkół podstawowych.

– Biuro organizacyjne będzie zlokalizowane na Placu Bartosza Głowackiego, gdzie wystartują zawodniczki i zawodnicy z klas 4-8. Przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-3 po rejestracji zostaną przeprowadzone na start biegu w okolice Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu Dzikowie – informuje organizator biegu. – Rejestracja dla uczniów z klas 4-8 odbywać się będzie za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie Formularz zgłoszeniowy dla klas 4-8

Dla trzech najlepszych zawodniczek, zawodników w klasyfikacji generalnej Biegu Nadwiślańskiego oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy zapewniają nagrody finansowe.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin