REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 19 czerwca 2024

Co za turniej, co za emocje! Lechia Gdańsk najlepsza w „Ziomki Rzeszów Cup”

Sobotni turniej „Ziomki Cup Rzeszów” dostarczył masę emocji i niezapomnianych wrażeń (Fot. Grzegorz Bukala / UM Rzeszowa)

Co to był za turniej, co to były za emocje! Z udziałem 16 zespołów na głównej płycie stadionu miejskiego przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie rozegrano turniej „Ziomki Rzeszów Cup”. Zwyciężyła w nim ekipa Lechii Gdańsk, która w wielkim finale pokonała Widzew Łódź 5-2.

– Dochodzimy do siebie, emocje powoli zaczynają opadać i jest to dobry moment na podsumowania. Turniej przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, mnóstwo pozytywnych reakcji, opinii, podziękowań, które do nas spłynęły w trakcie i po turnieju napawają nas ogromną dumą i wdzięcznością. Ale także napędzają i motywują do dalszej pracy, żeby w kolejnym roku Was nie zawieść. Po takim wydarzeniu presja będzie ogromna – ale zdobywając doświadczenia przy organizacji tak dużego wydarzenia, wierzymy że może być przynajmniej tak samo dobrze. A zrobimy wszystko, żeby było jeszcze lepiej !!! Na podziękowania jeszcze będzie czas – podsumowano sobotnie zmagania 8-latków na oficjalnym turniejowym profilu FB.

Z kronikarskiego obowiązku należy odnotować, że 3. miejsce przypadło w udziale Radomiakowi, który po serii rzutów karnych pokonał Escolę Varsovię 5-3 (w regulaminowym czasie był remis 1-1).

Spośród zespołów z naszego regionu, najlepiej spisała się Resovia, która zajęła 5. miejsce. Tuż za nią uplasowała się Stal Mielec, a w czołowej „10” turnieju znalazła się jeszcze I drużyna Ziomków Rzeszów (8. miejsce) oraz Stal Rzeszów (10. miejsce).

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin