REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Dachowanie w Głuchowie. 25-letni kierowca opla był pijany

Gdy policjanci z Łańcuta dotarli na miejsce dachowania w Głuchowie, kierowcy już nie było. (Fot. pixabay)

W poniedziałek, po godz. 20, w Głuchowie w powiecie łańcuckim, dachował osobowy opel. Kierujący nim 25-latek uciekł z miejsca kolizji. Jak się szybko okazało, miał powód – był pijany.

Kiedy policjanci z Łańcuta pojawili się w Głuchowie opel leżał na dachu. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że jego kierowca na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji, po czym dachowało. Kierowcy udało się wyjść o własnych siłach, zostawił rozbite auto i uciekł.

Kierowcą opla okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Gdy policjanci go znaleźli mimo dachowania był cały i zdrów. Miał za to inny problem – 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie przed sądem. Za prowadzenie po pijaku grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin