Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Dachowanie w powiecie brzozowskim. Ranna została 4-letnia dziewczynka

Strażacy na miejscu wypadku w Golcowej na Podkarpaciu
W Golcowej na Podkarpaciu osobowy peugeot wypadł z drogi i dachował. (Fot. KPP Brzozów)

Poważny wypadek w Golcowej, w powiecie brzozowskim. Kierująca peugotem dachowała, w samochodzie jechała z nią dwójka dzieci.

Policjanci z Brzozowa dostali informację o tym wypadku w poniedziałek (13 listopada), ok. godz. 15.40. W Golcowej kierująca peugeotem 33-letnia kobieta zjechała nagle z drogi. Samochód wpadł do rowu i dachował. Oprócz kobiety autem jechała dwójka małych dzieci.

– Kierującej i 6-letniemu chłopcu nic się nie stało. Natomiast 4-letnia dziewczynka w wyniku wypadku została ranna w głowę. Przewieziono ją do szpitala w Brzozowie, stamtąd trafiła do Rzeszowa – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Na miejscu wypadku w Golcowej pracowali strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci z drogówki i wydziału dochodzeniowo-śledczego. Wyjaśnią oni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin