REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 25 września 2023

Drużyna Zdrowej Piątki. Przedszkolaki nagrodzone

Przedszkolaki nagrodzone w konkursie „Od ziarna aż po plon – Drużyna Zdrowej Piątki”.

We wtorek, 6 czerwca, przed Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbył się finał tegorocznej edycji kampanii edukacyjnej „Od ziarna aż po plon – Drużyna Zdrowej Piątki”. Były wysokie nagrody i radość dzieci i pracowników przedszkoli.

W ramach akcji zorganizowano konkurs dla przedszkoli z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Do zdobycia były nagrody: I miejsce – 5 000 zł, II miejsce – 4 000 zł i III miejsce – 3 000 zł.

Zadanie konkursowe polegało na udokumentowaniu – z wykorzystaniem technik audiowizualnych (zdjęcia, film) – przebiegu akcji edukacyjnej przeprowadzonej w przedszkolu w oparciu o materiały otrzymane w ramach kampanii organizowanej przez Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg.

Druga część konkursu skierowana była do dzieci w wieku 5-6 lat. Aby wziąć w nim udział, należało przygotować dowolną techniką plastyczną pracę. Swoją tematyką musiała nawiązywać do postaci jednego z pięciu superbohaterów, tworzących Drużynę Zdrowej Piątki.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona dziennika Super Nowości z 23 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin