Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Jechał po pijaku przez gminę Żołynia, staranował latarnię

Latarnia uszkodzona przez pijanego kierowcę
W Żołyni pijany kierowca uderzył w latarnię. (Fot. KPP Łańcut)

45-letni kierowca nie miał prawa jazdy, miał za to trzy promile alkoholu w organizmie i uderzył samochodem w słup oświetleniowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie gminy Żołynia. 45-latek przejeżdżał przez Kopanie Żołyńskie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i stracił panowanie nad samochodem. Nissan zjechał z drogi i czołowo uderzył w przydrożną latarnię, która złamała się i przewróciła się na drogę.

Kierujący pojazdem 45-latek nie został ranny. Za jazdę na podwójnym gazie i bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem. Grozi mu kara więzienia do 3 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin