REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 grudnia 2023

Jechał po pijaku przez gminę Żołynia, staranował latarnię

Latarnia uszkodzona przez pijanego kierowcę
W Żołyni pijany kierowca uderzył w latarnię. (Fot. KPP Łańcut)

45-letni kierowca nie miał prawa jazdy, miał za to trzy promile alkoholu w organizmie i uderzył samochodem w słup oświetleniowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie gminy Żołynia. 45-latek przejeżdżał przez Kopanie Żołyńskie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i stracił panowanie nad samochodem. Nissan zjechał z drogi i czołowo uderzył w przydrożną latarnię, która złamała się i przewróciła się na drogę.

Kierujący pojazdem 45-latek nie został ranny. Za jazdę na podwójnym gazie i bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem. Grozi mu kara więzienia do 3 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin