REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 4 października 2023

Kobieto, jesteś ważna. Spotkanie w Jaśle

11 marca 2023 r. w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle odbędzie się spotkanie dla kobiet „Jesteś ważna”.

Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane do kobiet w każdym wieku z Jasła i okolic, dotyczące tematyki kobiecego zdrowia. W czasie wykładów i warsztatów poruszane będą tematy: samobadanie piersi, fizjoterapia uroginekologiczna, wsparcie psychologiczne, spotkanie z braffiterką, domowe SPA, pierwsza pomoc, pielęgnacja cery,  zdrowy uśmiech.

W wydarzeniu wezmą udział lokalne instytucje takie, jak NFZ, Powiatowa Stacja SANEPID w Jaśle, gabinet dietetyczny, czy sklep oferujący kosmetyki.

Wydarzenie organizowane jest przez kobiety dla kobiet. Współorganizatorem jest np. Małgorzata Buba, ambasadorka kampanii „Położna na medal”, zwyciężczyni 9. edycji konkursu „Położna na medal”.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin