Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

Kto wygra zawody pumptrackowe w Stalowej Woli?

Zdjęcie ilustracyjne. (Fot. Pixabay)

16 lipca w Stalowej Woli odbędą się zmagania w ramach największego cyklu zawodów pumptrackowych w Polsce. Najlepsi z najlepszych wystąpią w pięciu kategoriach. Spodziewana jest niesamowita atmosfera i walka o cenne nagrody finansowe i tytuł najszybszego Polaka i najszybszej Polki. 

– Zapraszamy nie tylko doświadczonych zawodników, ale także dzieci, które będą mogły sprawdzić się w kategorii KIDS na rowerkach biegowych i początkujących rowerzystów. Dla najmłodszych może to być doskonała zabawa oraz okazja do podglądania najlepszych!

Oprócz cennego doświadczenia, wszyscy zawodnicy w kategorii KIDS i JUNIOR zostaną zaproszeni na podium i otrzymają pamiątkowe medale – informuje Urząd Miasta Stalowa Wola. 

Pumptack w Stalowej Woli jest bardzo dobrze ocenianym torem. Dzięki nowoczesnej geometrii gwarantuje wysoki poziom zawodów. – Warto wziąć udział w tym cyklu i rywalizować z tak znakomitymi zawodnikami jak Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Inka Januła.

Ponadto, wokół miejsca zawodów rozpościera się piękny Park Zimnej Wody, gdzie można korzystać ze ścieżek rowerowych i odpoczywać na łonie natury.

Rejestracja zawodników odbywa się tylko online na stronie www.pompuje.pl. W dniu zawodów nie będzie prowadzona rejestracja. Wpisowe na zawody wynosi 15 zł  – informuje organizator.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin