REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 3 października 2023

Masz pomysł na Mielec? Zgłoś go w Mieleckim Budżecie Obywatelskim

Mielec, rysunek z 1847 roku.
Widok Mielca od strony Wisłoki z 1847 r. autorstwa Macieja Bogusza Stęczyńskiego. Na rysunku widać cmentarz z kaplicą cmentarną (obecnie kościół św. Marka przy ulicy Rzecznej) oraz kościół św. Mateusza (najwyższy budynek na rysunku). (Wikipedia)

Niewiele ponad tydzień, bo do soboty, 15 lipca 2023, można zgłaszać swoje projekty do Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 r.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej miasta: www.mielec.pl.  Tam też można znaleźć regulamin szóstej edycji MBO oraz inne informacje, które mogą się przydać.

Dodajmy, że jedną z pierwszych inwestycji w ramach MBO, które oddano do użytku w tym roku, jest „Uśmiechnięty plac zabaw” przy ul. Wspólnej. Wyremontowano tam stare urządzenia, zamontowano nowe: huśtawkę wahadłową podwójną, bujak na sprężynie oraz huśtawkę „bocianie gniazdo”. Ponadto wymieniono piasek w nawierzchni obiektu, wyremontowano ławki i kosze na śmieci.

Cały czas realizowane są też kolejne zadania w ramach MBO. Są to m.in.:

  • siłownia przy ul. Krańcowej,
  • Strefa Wodnej Mgiełki na Osiedlu Lotników
  • i street workout park.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin