REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Miał 3,5 promila. Zabrał córkę na przejażdżkę skuterem, doszło do wypadku

Skuter uszkodzony w wypadku we Wrocance
Kierowca skutera miał 3,5 promila. Przewoził 15-letnią córkę. (Fot. archiwum policji)

W niedzielę doszło do wypadku we Wrocance, w powiecie krośnieńskim. Sprawcą był pijany kierowca skutera. Nie jechał sam, na przejażdżkę zabrał 15-letnią córkę.

Dyżurny komendy policji w Jaśle informację o wypadku we Wrocance otrzymał w niedzielę przed południem. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, ujrzeli niecodzienny widok. W rowie leżał mężczyzna, obok stała dziewczyna.

– Mężczyzna skarżył się na ból pleców. Przyznał, że to on kierował motorowerem marki Zipp, a 15-letnia córka była pasażerką. Tłumaczył też, że w trakcie jazdy źle się poczuł i w pewnym momencie zjechał z jezdni do rowu, wywracając pojazd. Policjanci natychmiast postanowili przebadać kierowcę alkomatem. Wynik jaki wskazało urządzenie to ponad 3,5 promila alkoholu – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Na miejsce wypadku policjanci wezwali karetkę. 15-latce nic się nie stało, jej 39-letni ojca ratownicy zabrali do szpitala w Jaśle. Zabrano też uszkodzony skuter, trafił na policyjny parking.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin