Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Miał 3,5 promila. Zabrał córkę na przejażdżkę skuterem, doszło do wypadku

Skuter uszkodzony w wypadku we Wrocance
Kierowca skutera miał 3,5 promila. Przewoził 15-letnią córkę. (Fot. archiwum policji)

W niedzielę doszło do wypadku we Wrocance, w powiecie krośnieńskim. Sprawcą był pijany kierowca skutera. Nie jechał sam, na przejażdżkę zabrał 15-letnią córkę.

Dyżurny komendy policji w Jaśle informację o wypadku we Wrocance otrzymał w niedzielę przed południem. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, ujrzeli niecodzienny widok. W rowie leżał mężczyzna, obok stała dziewczyna.

– Mężczyzna skarżył się na ból pleców. Przyznał, że to on kierował motorowerem marki Zipp, a 15-letnia córka była pasażerką. Tłumaczył też, że w trakcie jazdy źle się poczuł i w pewnym momencie zjechał z jezdni do rowu, wywracając pojazd. Policjanci natychmiast postanowili przebadać kierowcę alkomatem. Wynik jaki wskazało urządzenie to ponad 3,5 promila alkoholu – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Na miejsce wypadku policjanci wezwali karetkę. 15-latce nic się nie stało, jej 39-letni ojca ratownicy zabrali do szpitala w Jaśle. Zabrano też uszkodzony skuter, trafił na policyjny parking.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin