REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Miał 3,8 promila. Wjechał w ogrodzenie na ul. Szkolnej i uciekł

Gdy policjanci zbadali kierowcę, okazało się, że ma 3,8 promila alkoholu w organizmie. (Fot. archiwum policji)

Kierowca forda wjechał w ogrodzenie posesji przy ul. Szkolnej w Rzeszowie, po czym wycofał i odjechał w kierunku Traugutta. Gdy zatrzymali go policjanci, był kompletnie pijany.

Do kolizji na ul. Szkolnej w Rzeszowie doszło w poniedziałek około godz. 13. Świadkowie, którzy wezwali na miejsce policję, widzieli jak ford uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, po czym jego kierowca wycofał i odjechał. Na szczęście udało się im zapamiętać numery rejestracyjne samochodu.

Właściciel pojazdu to 51-letni mieszkaniec Rzeszowa. Gdy został zatrzymany przez policję okazało się, że jest pijany. W jego organizmie stwierdzono 3,8 promila alkoholu. To, że to on prowadził jest w zasadzie pewne. Rozpoznali go mieszkańcy, którzy byli świadkami zdarzenia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin