Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Miał dwa promile, wjechał w słupek na przejeździe kolejowym. Na oczach policjanta

Mieszkaniec Nowej Sarzyny miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. (Fot. archiwum policji)

Policjant z komendy w Leżajsku wracając po zakończonej służbie do domu zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 63-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wykazał to alkomat.

Kilka dni temu kom. Rafał Młynarski, zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku jadąc przez przejazd kolejowy na ulicy Leśnej w Nowej Sarzynie zauważył samochód, który wjechał w słupek sygnalizatora. Kierujący pojazdem próbował cofnąć i chciał jechać dalej. Funkcjonariusz podejrzewał, że kierowca może być pijany i dlatego podbiegł do jego samochodu i uniemożliwił mu dalszą podróż. Policjant przedstawił się i wezwał patrol policji.

Policjanci z Nowej Sarzynie, którzy przyjechali na miejsce, wylegitymowali kierowcę i sprawdzili jego stan trzeźwości. Alkomat wskazał ponad dwa promile.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, stanie przed sądem. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin