REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Mieszkaniec Jasła dostał 5000 zł mandatu. Przekroczył prędkość o 102 km/h

(Fot. archiwum policji)

152 km/h miał na liczniku mieszkaniec Jasła, gdy natknął się na nieoznakowany radiowóz jasielskiej drogówki. Stracił prawo jazdy i dostał 5 tysięcy złotych mandatu.

W czwartek, przed godz. 11, policjanci z Jasła jechali nieoznakowanym radiowozem przez miejscowość Kąty, w gminie Nowy Żmigród. Nagle, w terenie zabudowanym, ich oczom ukazał się szalony motocyklista, który pędził z prędkością 152 km/h. Gdy go zatrzymali, okazało się, że zdarzyło mu się to nie pierwszy raz.

Za wykroczenie w ramach tzw. recydywy, dostał mandat w wysokości 5 tysięcy złotych. Na najbliższe trzy miesiące stracił też prawo jazdy.

– Tego dnia policjanci zatrzymali też innych kierowców, którzy zdecydowanie jechali zbyt szybko. W Pielgrzymce, kierujący oplem jechał 146 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 90 km/h. Otrzymał mandat w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych – informuje policja z Jasła. – Natomiast w Łysej Górze, obywatel Słowacji, kierując swoim bmw przekroczył dopuszczalną prędkość o 75 km/h i dwukrotnie nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej. Za popełnione wykroczenia otrzymał mandaty na łączną sumę 2900 zł.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin