Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Na cmentarzu w Mielcu pojawił się szlaban

Szlaban na cmentarzu w Mielcu
Na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu, przy biurze zarządcy, pojawił się szlaban wyposażony w system identyfikacji tablic rejestracyjnych. (Fot. UM Mielec)

Na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu, przy biurze zarządcy, pojawił się szlaban wyposażony w system identyfikacji tablic rejestracyjnych.

W związku z tym kierowcy (dotyczy to głównie osób niepełnosprawnych), którzy mają zamiar wjeżdżać na teren nekropolii, muszą zarejestrować swoje samochody. W tej sprawie można kontaktować się pod nr tel. 17 584 26 01. 

Osoby uprawnione do wjazdu będą mogły korzystać z terenu cmentarza w Mielcu w godzinach otwarcia. Czynny jest siedem dni w tygodniu, w godz. 6.30-20.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin