REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 28 września 2023

NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023. Ruszyły zapisy na kosmiczną imprezę

Hackathon 2022 w rzeszowie. Zdjęcie z imprezy
Rok temu kosmiczny hackathon w Rzeszowie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. (Fot. FB/Hackathon Rzeszów)

Już po raz trzeci na Podkarpaciu odbędzie się NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023. Kosmiczny hackathon organizowany przez Podkarpackie Centrum Innowacji startuje 7-8 października, a zapisy już się zaczęły!

NASA Space Apps Challenge to globalna inicjatywa, która angażuje ludzi na całym świecie do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Wyzwania ogłasza NASA.

Hackathon odbywa się na całym świecie, a jedno z miejscy to Rzeszów. Już 7-8 października 2023 w Podkarpackim Centrum Innowacji zespoły będą mieć dostęp do ogromnej bazy danych, narzędzi i mentorów, które pomogą im zrealizować ich kreatywne pomysły.

– Do udziału w wydarzeniu zapraszamy uczniów i studentów z Podkarpacia. Niezależnie od tego, czy jesteś informatykiem, inżynierem, humanistą, artystą, marketingowcem, czy pracujesz sam czy w zespole – na pewno znajdziesz tu przestrzeń dla siebie – mówi Kacper Moczarny, Local Lead NASA Space Apps Challenge Rzeszów.

Autorzy najlepszych rozwiązań wypracowanych podczas lokalnej edycji hackathonu otrzymają nagrody od organizatorów oraz partnerów wydarzenia. To nie wszystko. Najlepsze rozwiązania i zespoły z Podkarpacia, które zwyciężą hackathon w Rzeszowie, zmierzą się z drużynami z całego świata. Powalczą o trzy główne nagrody o trzy globalne nagrody, które funfuje centrala NASA.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie https://hackathon.pcinn.space/

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania dziennika Super Nowości z 27 IX 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin