Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 marca 2024

Nie miał prawa jazdy, wyprzedzał na podwójnej. Zapłaci 1000 zł

Policjanci zatrzymali motocyklistę, gdy wyprzedzał na podwójnej ciągłej. (Fot. KMP Jasło)

1000 zł mandatu i 10 punktów karnych dostał motocyklista, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Przy okazji wyszło, że prawo jazdy na samochód ma zatrzymane, a uprawnień do jazdy motocyklem nie posiada w ogóle.

Kierowcę hondy pod koniec ub. tygodnia zatrzymali w Łężynach policjanci z Nowego Żmigrodu. Złapali go, gdy wyprzedzał inny pojazd na wzniesieniu. W tym miejscu na jezdni była podwójna linia ciągła.

– W trakcie interwencji okazało się, że mieszkaniec gminy Osiek Jasielski ma zatrzymane prawo jazdy, a ponadto nie posiada wymaganych uprawnień do prowadzenia motocykla kategorii A – informują podkarpaccy policjanci.

Motocyklem kierował 31-letni mieszkaniec Osieka Jasielskiego. Za jazdę na podwójnej ciągłej dostał pouczenie, za wyprzedzanie przy dojeżdżaniu do wierzchołka 100 zł mandatu i 10 punktów karnych. W dodatku z jazdy bez uprawnień tłumaczył się będzie przed sądem.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin