REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Niecodzienne wydarzenie na torze w Krośnie. Polewaczka zdemolowała żużlową bandę

Kierujący ciężarowym renaultem, podczas wykonywania prac technicznych na terenie stadionu żużlowego, uszkodził fragment bandy toru. (Fot. KMP Krosno)

Do niecodziennego wydarzenia doszło dziś przed południem na torze żużlowym w Krośnie. Kierujący polewaczką, ciężarowym renaultem wjechał w bandę toru stadionu żużlowego. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 10, przy ul. Legionów w Krośnie. Wstępnie ustalono, że 35-letni kierujący ciężarowym renaultem, podczas wykonywania prac technicznych na terenie stadionu żużlowego, uszkodził fragment bandy toru. Prawdopodobną przyczyną kolizji była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Jak w rozmowie z Onet.pl informuje Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków Krosno, za kierownicą polewaczki siedział miejscowy toromistrz, Grzegorz Węglarz.

– Do zasłabnięcia nie doszło. Po przyjeździe medyków toromistrz mógł sprawiać takie wrażenie, bo był w szoku. To był zwykły wypadek przy pracy. Pojazd ważył 20 ton. Był tuż po zatankowaniu 10 tys. litrów wody. Kierowca lekko zahaczył o ogrodzenie i te na odległości kilku metrów, po prostu się posypało, jak domek z kart — przekazał Onetowi Grzegorz Leśniak.

Pechowy kierowca polewaczki został zabrany do szpitala na rutynowe badania.

Fot. KMP Krosno
Fot. KMP Krosno

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin