Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Pijany kierowca postanowił przywitać… się z policjantami

Gdy policjanci sięgnęli po alkomat, okazało się, że kierowca był pijany. (Fot. archiwum policji)

52-letni kierowca volkswagena jechał przez Hłudno i zatrzymał się przy policyjnym patrolu, żeby… przywitać się z funkcjonariuszami. Chciał dowiedzieć się w jakiej sprawie podejmują interwencję.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Hłudnie, w powiecie brzozowskim. Policjanci pojechali tam sprawdzić czy firma remontująca nawierzchnię drogi nie zostawia po sobie brudu i śmieci. Takie bowiem dostali zgłoszenie od mieszkańców

Obok interweniujących w Hłudnie policjantów w pewnym momencie zatrzymał się volkswagen. Wysiadł z niego mężczyzna i chwiejnym krokiem podszedł do funkcjonariuszy. Jak gdyby nigdy nic, przywitał się z nimi i będącymi na miejscu mieszkańcami Hłudna. Zachowywał się dość podejrzanie, czuć też od niego było alkohol, policjanci sięgnęli więc po alkomat.

– Okazało się, że 52-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie trzeźwości 52-latek odpowie przed sądem – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin