REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Pijany kierowca przejechał przez barierę ochronną i wjechał na prywatną posesję

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 2, w miejscowości Rzeczyca Długa. (Fot. KPP w Stalowej Woli)

Kierujący citroenem stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez barierę ochronną i zjechał ze skarpy w dół, zatrzymując się na prywatnej posesji. 45-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 2, w miejscowości Rzeczyca Długa. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego jadąc citroenem, stracił panowanie nad pojazdem, następnie przejechał przez barierę ochronną i zjechał z około 5 metrowej skarpy wprost na prywatna posesję, gdzie zakończył swoją jazdę.

45-latek podróżował sam, nie wymagał hospitalizacji. Przeprowadzone badanie wykazało, że był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jego pojazd zabezpieczono.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości 45-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin