REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Pijany kierowca uderzył oplem nastolatkę, kiedy przechodziła przez ulicę

Dach policyjnego radiowozu przysypany śniegiem
Do wypadku doszło na ul. Pużaka w Krośnie. (Fot. archiwum policji)

16-latka trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona na ul. Pużaka w Krośnie. Kierowca miał ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku w Krośnie doszło w poniedziałek, ok. godz. 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni kierujący oplem, skręcając w lewo, na ul. Pużaka potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Choć obrażenia nastolatki nie zagrażają jej życiu, przewieziono ją do szpitala. Kierowcę opla przebadano natomiast pod kątem alkoholu w organizmie. Okazało się, że miał on 1,5 promila.

– Zatrzymaliśmy prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy, a jego samochód został odholowany – informują krośnieńscy policjanci.

Funkcjonariusze przypominają, że opady deszczu i zalegające błoto pośniegowe, utrudniają bezpieczne poruszanie się – zarówno dla kierujących, jak też pieszych.

– Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania na drodze – zaznaczają.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin