Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Piłkarze PGE Stali Mielec mają nową szatnię (ZDJĘCIA)

Nowa szatnia piłkarzy PGE Stali Mielec prezentuje się okazale (Fot. Stal Mielec)

– Po kilku tygodniach prac oddajemy w ręce naszych piłkarzy nową kompleksowo zmodernizowaną szatnię. Z nowej szatni zawodnicy będą mogli korzystać już po powrocie z obozu przygotowawczego w hiszpańskim L’Albir – informuje klub z Mielca.

PIŁKA NOŻNA. PKO BP EKSTRAKLASA

W grudniu 2023 roku już dzień po zakończeniu rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy rozpoczęliśmy prace związane z modernizacją szatni naszych biało-niebieskich zawodników. W ciągu kilku tygodni zostały wykonane zaawansowane prace budowlano-remontowe oraz wykończeniowe. Wykonana została także całkowicie nowa instalacja elektryczna

Mniej plastikowych butelek

W zmodernizowanej szatni naszych biało-niebieskich zawodników zamontowane zostały dwie nowe klimatyzacje sufitowe. Znajdująca się na środku szatni specjalnie zaprojektowana wyspa posiada wbudowane dwie lodówki, zaś z myślą o ochronie środowiska zdecydowaliśmy się na ograniczenie zużywania wody w butelkach plastikowych i montaż kranu z systemem filtrowania wody.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tylko jeden set emocji, PGE Rysice Rzeszów przegrywają z VakifBankiem Stambuł w Lidze Mistrzyń

Nowe intuicyjne oświetlenie LED szatni znacząco wpłynie również na koszta związane z poborem energii elektrycznej. Podczas modernizacji szatni przeprowadzono również prace remontowe łazienek przeznaczonych do użytku zawodników.

Jacek Klimek: – Mecze biało-niebieskich oglądają tysiące kibiców

– FKS Stal Mielec to duma naszego miasta. Grająca w PKO BP Ekstraklasie drużyna PGE FKS Stali Mielec jest najlepszą wizytówką Mielca. Mecze biało-niebieskich oglądają tysiące kibiców nie tylko w naszym mieście, ale w całej Polsce i poza granicami naszego kraju. Jak pokazują raporty medialne Canal Plus, z roku na rok zwiększa się ilość osób oglądających spotkania Stali, co w oczywisty sposób przekłada się na rozpoznawalność Mielca – mówi Jacek Klimek, prezes zarządu FKS Stal Mielec.

– Zależy nam więc, aby zawodnicy reprezentujący nasz klub mogli przygotowywać się do walki o ligowe punkty w jak najlepszych warunkach. Dlatego biorąc pod uwagę, iż obecnie klub, któremu jeszcze 3 lata temu groziła upadłość, nie posiada żadnych długów, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kompleksowej modernizacji szatni naszej drużyny na Stadionie Miejskim przy ul. Solskiego 1. Jestem pewien, że poprawi to komfort pracy naszym zawodnikom – dodaje Jacek Klimek

Damian Gąsiewski: – Nadszedł czas na szatnie biało-niebieskiej drużyny

– Modernizacja szatni to kolejny projekt, jaki klub FKS Stal Mielec zrealizował na Stadionie Miejskim w Mielcu. Po przebudowie pomieszczeń przeznaczonych na oficjalny sklep klubu, aranżacji miejsca na przyjmowanie gości i przedstawicieli mediów oraz trwających obecnie pracach przy Skyboxach, nadszedł czas na szatnie biało-niebieskiej drużyny – mówi Damian Gąsiewski, dyrektor marketingu i komunikacji w FKS Stal Mielec.

Dziękuję wszystkich firmom zaangażowanym w pracę przy tym projekcie. Wiem, że w związku z krótkim terminem na realizację prac, nie było to łatwe przedsięwzięcie, lecz wszystkie założenia zostały zrealizowane. Od teraz klub FKS Stal Mielec posiada szatnię na ekstraklasowym poziomie – powiedział Damian Gąsiewski.

Źródło: Stal Mielec

(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)
(Fot. Stal Mielec)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin