Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Po pijaku wiózł małe dzieci. Dobrze, że zauważyli go policjanci

Policjant z alkomatem kontroluje kierowcę
Kierowca, który spowodował kolizję w Zielonce miał ponad 4 promile alkoholu. Zdjęcie poglądowe. (Fot. archiwum)

W Lubatówce, w gm. Iwonicz-Zdrój, policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę, który kierował renaultem pod wpływem alkoholu. Jakby tego było mało, w samochodzie przewoził dwójkę małych dzieci. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Iwoniccy policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na kierującego reaultem. Jechał w sposób nieskoordynowany i tak manewrował pojazdem, że wjechał w boczną drogę i się zatrzymał.

Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz po tym „wyczynie”, 34-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Policja apeluje, żeby po wypiciu alkoholu nie wsiadać za kierownicę żadnego pojazdu. Kierowanie w stanie nietrzeźwości, to nie tylko przestępstwo, ale przede wszystkim zagrożenie życia i zdrowia kierującego, podróżujących z nim pasażerów, a także innych użytkowników dróg. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin