REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Policyjny pościg za kierowcą z czterema promilami

Mężczyzna, którego zatrzymali policjanci z Kolbuszowej, miał 4 promile alkoholu. (Fot. archiwum policji)

Cztery promile alkoholu w organizmie oznaczają zagrożenie zapadnięcia w śpiączkę. W takim właśnie stanie był 45-letni kierowca audi, którego w Przyłęku, w gm. Niwiska, zatrzymali kolbuszowscy policjanci. Do zdarzenia doszło w niedzielę, ok. godz. 20. 

Wtedy to mundurowi zauważyli audi, które na widok policyjnych motocykli, zawróciło i odjechało. Policjanci pojechali za autem, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe służące do zatrzymania pojazdu. Kierujący audi nadal uciekał. W pewnym momencie skręcił z drogi powiatowej w trakt boczny, gdzie po przejechaniu kilkuset metrów zatrzymał się. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę.

Badanie wykazało 3,82 promila alkoholu w jego organizmie. Na tylnym siedzeniu audi podróżowała pasażerka, która także była pijana. Policjanci ustalili, że „kierowca” ma sądowe zakazy kierowania pojazdami. 45-latek trafił na izbę wytrzeźwień.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin