Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

Popili i się pokłócili. Kilkukrotnie wbił w niego nóż pod sklepem

Zakład Karny, Rzeszów, Załęże
33-latek na trzy miesiące trafił do aresztu tymczasowego. Grozi mu do 15 lat więzienia. (Fot. Wit Hadło)

Alkohol i emocje to mieszkanka, która może mieć tragiczne skutki. Przekonał się o tym 33-latek z miejscowości Mokre, w powiecie dębickim. W sierpniowy wieczór pod klepem spotkał 29-latka. Obaj mężczyźni byli podpici. Wybuchła między nimi awantura. W pewnej chwili 33-latek wyciągnął nóż…

Do ataku doszło 5 sierpnia, po godz. 21. Zapadał już zmrok, kiedy pod sklepem w miejscowości Mokre, wpadło na siebie dwóch mężczyzn pod wpływem. O awanturę w takim stanie nie trudno. Tak stało się i w tym przypadku. Tylko, że zamiast bójki na pięści, 33-latek wyciągnął róż i kilkakrotnie zranił swojego przeciwnika.

29-latek został zawieziony przez ratowników do dębickiego szpitala, a 33-latek przez policjantów na komisariat. Tam został zbadany alkomatem.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec 33-latka trzy miesiące aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin