Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 18 maja 2024

Próbował przekupić policjantów… dwoma puszkami piwa

Policjanci z Tarnobrzega na miejscu interwencji
Gdy policjanci z Tarnobrzega zareagowali na złe parkowanie, kierowca próbował przekupić ich dwoma puszkami piwa. (Fot. KMP Tarnobrzeg)

57-letni kierowca zostawił przy ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu swojego volkswagena tak, że zablokował wjazd i wyjazd innym pojazdom. Wysiadł i poszedł do sklepu. Policjantom, którzy interweniowali próbował wręczyć łapówkę.

Do interwencji policjantów z grupy SPEED doszło w miniony piątek. Kierowca volkswagena chcąc uniknąć konsekwencji za popełnione wykroczenie, włożył do radiowozu dwie puszki piwa. Funkcjonariusze na ten ruch mieszkańca Sandomierza szybko zareagowali. Poinformowali kierowcę, że został zatrzymany za przestępstwo, którego się dopuścił. Chodzi o wręczenie korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

57-latek trafił do aresztu. Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał. O jego losie zdecyduje sąd. Za próbę przekupstwa grozi od roku do 10 lat.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin