REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Próbował wyjechać z parkingu. Ale był tak pijany, że zasnął za kierownicą

Jak ustalili krośnieńscy policjanci, śpiący kierowca miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. (Fot. archiwum policji)

Miał prawie 3 promile i próbował wyjechać z parkingu przy jednym ze sklepów przy ul. Korczyńskiej w Krośnie. Dzięki kamerom ustalono, że po serii nieudanych manewrów, mężczyzna zasnął za kierownicą.

Pijanego kierowce w poniedziałek, przed godz. 21, ujął świadek. Zwrócił on uwagę na śpiącego za kierownicą mężczyznę, od którego czuć było alkohol. Zabrał mu kluczyki i zadzwonił po policję.

Gdy krośnieńscy funkcjonariusze przybyli na miejsce ustalili, że kierowca, któremu przysnęło się przed sklepem to 42-letni mieszkaniec Krosna. Później w ruch poszedł alkomat, który wskazał prawie 3 promile w organizmie mężczyzny. Policjanci przejrzeli też zapis z kamer monitoringu.

– Okazało się, że mężczyzna zaparkował opla na przysklepowym placu, po czym podjął serię nieudolnych prób wyjazdu i zasnął za kierownicą samochodu – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

42-latek trafił do aresztu. Za jazdę po alkoholu grożą mu teraz nawet 2 lata więzienia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin