REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 24 lutego 2024

W Będziemyślu pijany kierowca wjechał w pieszych. Nie żyje 25-latek

Tak wyglądał ford po wypadku w Będziemyślu. Pijany kierowca wjechał nim w pieszych
Śmiertelny wypadek w Będziemyślu. Tak wyglądał ford po tym, jak pijany kierowca, wjechał nim w pieszych. (Fot. archiwum policji)

W sobotnią noc w Będziemyślu, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, samochód osobowy wjechał w dwójkę pieszych. Zginął 25-letni mężczyzna, o cztery lata młodsza kobieta doznała obrażeń ciała.

Do tragedii doszło ok. godz. 22. Na prostym, oświetlonym odcinku drogi, osobowy fort potrącił dwoje pieszych, którzy – jak ustaliliśmy – poruszali się zgodnie z przepisami. Niestety, życia 25-letniego mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski nie udało się uratować. Ranna 21-letnia mieszkanka Ropczyc trafiła do szpitala.

Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn- 51-letni mieszkaniec gminy Świlcza i 48-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski. Obaj byli pod wpływem alkoholu, każdy miał ponad 2 promile. Policjanci na razie nie informują, który z nich był kierowcą.

Na miejscu śmiertelnego wypadku w Będziemyślu byli także druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej:

– W niedzielę ok. godz. 0.13 zostaliśmy zadysponowani do pomocy policji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana a druga poniosła śmierć na miejscu. Powrót zastępu do jednostki godz. 4.36 – przekazuje OSP Krzywa.

Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają ropczyccy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Strażacy na miejscu wypadku w Będziemyślu
Strażacy z OSP Krzywa na miejscu śmiertelnego wypadku w Będziemyślu. (Fot. FB/OSP Krzywa)
Zdjęcie z miejsca tragicznego wypadku w Będziemyślu.
Jadący fordem kierowca i jego pasażer byli kompletnie pijani. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin