REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Przyjdź i pokaż, co robisz!

Fot. Mat. prasowe

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza po raz kolejny do współtworzenia wystawy fotograficznej – Galerii Bezdomnej!

– Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace na papierze i się pokaż. Zapraszamy każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Razem tworzymy ekspozycję. Przyjdź i pokaż, co robisz. Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia – informują orgnizatorzy.

Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej to wystawa, podczas której może zaprezentować się każdy chętny, który w umówionym terminie przyjdzie i powiesi swoje zdjęcia na przygotowanej powierzchni. “Bezdomność galerii” podlega na tym, że nie ma ona swojego “stałego miejsca pobytu”, lecz na zasadzie flashmobu pojawia się w różnych przestrzeniach, w całym kraju. Tym razem, po raz kolejny, przestrzeń Galerii Nierzeczywistej zostanie zaaranżowana i przygotowana w taki sposób, by każdy uczestnik bezdomnej mógł w prosty sposób zaprezentować swoje fotografie.

Można będzie używać pinezek, taśmy klejącej, sznurka, klipsów – na ścianach przygotowane będą tektury, na których będzie można kleić prace. Tematyka, dobór i forma zdjęć leży po stronie uczestnika.

Nie pozwól na siebie czekać – zaprezentuj swój talent szerokiej publiczności!

Galeria Nierzeczywista RSF, ul. J. Matejki 10, Rzeszów

wieszanie wystawy:  sobota 22.06.2024 r, godz. 11:00 – 15:00
wernisaż wystawy: sobota 22.06.2024 r, godz. 17:00
czas trwania wystawy: do 03.07.2024 r.
udział w wystawie jest oczywiście bezpłatny.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin