REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Rodzina zgłosiła zaginięcie 14-latka. A chłopak wyruszył w podróż

pixabay

Przez kilka godzin trwały poszukiwania 14-latka z gminy Pruchnik. Chłopak w czwartek rano wyszedł z domu, a ponieważ długo nie wracał, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Obawiała się o jego życie.

Policjanci z komisariatu w Pruchniku poszukiwania rozpoczęli natychmiast po tym, jak dostali zgłoszenie. Z informacji, które przekazała rodzina chłopaka wynikało bowiem, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo.

Szybko udało się ustalić, że 14-latek dotarł na dworzec w Jarosławiu i wsiadł w pociąg jadący do Gdańska. Trop kierował do Brzegu, nastolatek kupił w kasie bilet do tego miasta. Tam, jak ustalono, przesiadł się w pociąg do Częstochowy.

Podkarpaccy policjanci powiadomili tamtejszą policję, a zdjęcia poszukiwanego chłopaka pojawiły się w mediach społecznościowych.

– Przez cały czas współpracowaliśmy z rodziną zaginionego. Dzięki tym wszystkim działaniom oraz informacjom od świadków, które napływały do jarosławskiej komendy, chłopiec odnalazł się cały i zdrowy. I z powrotem trafił pod opiekę rodziców – informują policjanci.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin