Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Rowerzysta miał ponad 2 promile. Jego styl jazdy nie spodobał się policjantom

Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mieleckich policjantów. (Fot. archiwum policji)

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie rowerzysta, który w niedzielę nad ranem wybrał się na przejażdżkę po miejscowości Ławnica, w gminie Tuszów Narodowy na Podkarpaciu.

Ławnicę patrolowali w niedzielę funkcjonariusze z mieleckiej drogówki. Ok. godz. 9 zatrzymali 19-letniego rowerzystę, ponieważ nie spodobał się im zbytnio jego styl i technika jazdy. Wyraźnie wskazywały na to, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. Jechał tak, że stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu.

Po zatrzymaniu w ruch poszedł alkomat. Wynik badania pokazał, że rowerzysta nie wytrzeźwiał jeszcze po sobotniej nocy. Miał w organizmie ponad 2 promile.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin