Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Śmierć między Hadykówką a Cmolasem

śmiertelny wypadek na krajowej dziewiątce
Miejsce tragicznego wypadku. (Fot. KPP Kolbuszowa)

W poniedziałkowe południe na drodze krajowej nr 9 między Hadykówką a Cmolasem doszło do tragicznego wypadku. Zginął 34-letni kierowca busa.

Dramat rozegrał się ok. godz. 12. Renault Master, który jechał w kierunku Majdanu Królewskiego, z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doprowadził do czołowego zderzenia z ciągnikiem siodłowym scania z naczepą. Ten drugi pojazd zjechał do przydrożnego rowu, gdzie wraz z naczepą przewrócił się na bok.

– Na miejsce zdarzenia właśnie odbywają się oględziny. Są tam nasi policjanci, jest też prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana z obu stron – relacjonowała nam „na gorąco” Beata Chmielowiec z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 34-letniego kierowcy renaulta nie udało się uratować. Decyzją prokuratora jego ciało trafiło do badań sekcyjnych. Kierowca scanii, 48-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego trafił do szpitala, był trzeźwy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin