REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Texom z nagrodą Championa Biznesu 2024! Kolejne wsparcie dla klubów z Podkarpacia

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas Gali Wieczornej VI Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Filharmonii Śląskiej, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki (Fot. FB Texom)

Firma Texom została laureatem nagrody Championa Biznesu 2024. To coroczne wyróżnienie przyznawane przez Redakcję Panoramy Gospodarczej jest okazją do uhonorowania najlepszych przedsiębiorców, którzy tworzą pozytywny wizerunek polskiej gospodarki.

ARTYKUŁ PARTNERA

– Nasza firma została doceniona za kreowanie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki, poszanowanie zasad odpowiedzialnego biznesu, wyznaczanie najwyższych standardów biznesowych i etycznych oraz umacnianie marki będącej synonimem jakości oraz zaufania. Wręczenie nagrody miało miejsce podczas Gali Wieczornej VI Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Filharmonii Śląskiej, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki – informuje krakowska firma Texom.

Kolejne wsparcie dla klubów z Podkarpacia

Firma Texom od lat znana jest ze wspierania sportu, także w naszym regionie gdzie m.in. pod jej szyldem jeżdżą żużlowcy Texom Stali Rzeszów. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, jeśli chodzi o wspieranie podkarpackiego sportu przez tę firma. Ta nadal będzie sponsorem żeńskiej drużyny siatkarek PGE Rysice Rzeszów.

Z radością informujemy wszystkich kibiców, że zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą pomoc dla zespołu na nadchodzący sezon. PGE Rysice Rzeszów zostają w naszej drużynie, a my nie możemy się doczekać kolejnych emocjonujących chwil na boisku!

Dziś (14 czerwca) mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli zespołu siatkarskiego PGE Rysice Rzeszów w naszym oddziale w Krakowie. Wiceprezes Ewa Walas, członek zarządu Paulina Peret oraz pierwszy właściciel Ryszard Walas przyjechali, aby osobiście podziękować za wsparcie, które zapewniliśmy im w poprzednim sezonie. (Fot. FB Texom)

Od najbliższego sezonu firma Texom będzie też sponsorem tytularnym futsalistów Eurobusu Przemyśl.

Z radością ogłaszamy, że podpisaliśmy bardzo ważną umowę. TEXOM Sp. z o.o. została sponsorem tytularnym zespołu Eurobus Przemyśl. Ten dynamiczny i ambitny klub grający w Fogo Futsal Ekstraklasie, najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, zyska nasze wsparcie na sezon 2024/2025.

Decyzja o zwiększeniu wsparcia ma na celu umożliwienie drużynie rozwinięcia skrzydeł i zwiększenia swojego potencjału w lidze. Eurobus Przemyśl to młody, ambitny klub futsalowy, który w sezonie 2023/24 zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wspólnie z zespołem patrzymy w przyszłość z optymizmem i entuzjazmem oraz liczymy na owocną współpracę!

Umowę w krakowskiej siedzibie firmy podpisali Prezes Zarządu TEXOM, Krystian Woś, oraz Prezes Zarządu Eurobus Futsal, Mariusz Frankow. Przy podpisaniu umowy obecny był również Paweł Żurawski, Pełnomocnik Zarządu ds. komunikacji i PR. (Fot. FB Texom)

Texom to polska firma budowlana, realizująca roboty w formule generalnego wykonastwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską. Swoją siedzibę ma w Krakowie, a oddziały w Rzeszowie, Lublinie i Krakowie. Jej współwłaścicielami są absolwenci Politechniki Rzeszowskiej: Krystian Woś (prezes zarządu) i Paweł Stochmal (wiceprezes zarządu). Firma mocno udziela się zarówno w działalności sponsoringowej, jak też charytatywnej.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin