Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Tragedia w powiecie łańcuckim. Nie żyje 83-letni kierowca, który wjechał w drzewo

Do śmiertelnego wypadku w Węgliskach doszło w miniony piatek. (Fot. archiwum podkarpackiej policji)

Do śmiertelnego wypadku doszło w Węgliskach, w powiecie łańcuckim. Zginął w nim 83-letni kierowca, który wjechał w drzewo.

O wypadku, do którego doszło w miniony piątek, poinformował dziś rzecznik podkarpackiej policji: – Po godz. 13, na drodze powiatowej w Węgliskach, w kierunku miejscowości Trzeboś, pojazdem typu microcar marki Ligier, poruszał się 83-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W pewnym momencie zjechał z drogi na przeciwległe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Na pomoc mężczyźnie od razu ruszyli świadkowie wypadku. Chwilę później dołączyli do nich ratownicy karetki, która przyjechała na miejsce. Niestety, życia 83-latka nie udało się uratować.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin