Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 18 maja 2024

Trzy promile alkoholu we krwi i zero rozumu

Wypadek na ul. Sikorskiego w Krośnie
Ulica Sikorskiego w Krośnie była zamknięta, bo doszło na niej do wypadku. (Fot. archiwum policji)

Policjanci badający okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę po południu, na ulicy Sikorskiego w Krośnie, nie mogli wyjść ze zdziwienia.

W trakcie prowadzonych czynności na zablokowanej z powodu wypadku drodze, uwagę funkcjonariuszy zwrócił kierujący seatem. Lekceważąc sygnały kierującego ruchem, próbował on wjechać na ul. Siokorskiego. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że 56-letni mieszkaniec gm. Miejsce Piastowe, miał w sobie blisko 3 promile alkoholu. Nic dziwnego, że nie zauważył pracujących na ulicy służb ratunkowych.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy, a jego samochód został odholowany. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Po spacyfikowaniu bezmyślnego kierowcy policjanci wrócili do wcześniej badanego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Volkswagena, którego kierowca zasnął za kierownicą, i zjechał na przeciwległy pas gdzie zderzył się z fordem. Ucierpiała w nim kierująca fordem. Z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin