REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 29 maja 2024

W piątek protest mieszkańców ul. Załęskiej w Rzeszowie. Będzie zablokowana droga

W piątek (19.04.), mieszkańcy ulicy Załęskiej w Rzeszowie zapowiedzieli protest. Protestujący zablokują ruch dla pojazdów ciężarowych. Samochody osobowe nie będą blokowane. Policjanci apelują o ostrożność i ewentualny wybór alternatywnych tras przejazdu.

W związku z zaplanowanym protestem mieszkańców ulicy Załęskiej w Rzeszowie, jutro, w piątek od 6 do 24, zostanie zablokowany ruch dla pojazdów ciężarowych. Utrudnienia wystąpią na odcinku ulicy Załęskiej, na wysokości przystanki autobusowego Załęska/Rzecha 05.

W związku z utrudnieniami dla pojazdów ciężarowych zalecane są objazdy, które pozwolą ominąć zablokowany odcinek drogi.

Objazd dla pojazdów ciężarowych będzie możliwy od ulicy Rzecha do ulicy Lubelskiej, dalej drogą wojewódzką 878 do Trzebowniska, następnie drogą powiatową 1383R do drogi 1382R. Powrót tą samą trasą.

Na drodze 1382R występuje znak B-12 „zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 5 ton”, który na potrzeby objazdu, nie będzie w tym dniu obowiązywał. 

Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin