Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

W Pustkowie czterech kierowców straciło prawo jazdy

Od soboty do niedzieli, funkcjonariusze z dębickiej drogówki zatrzymali czterech kierowców, którzy jechali za szybko. (Fot. archiwum policji)

Czterech kierowców jadących przez Pustków k. Dębicy przekroczyło dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Policja ukarała ich za to wysokimi mandatami i punktami karnymi. Stracili też prawo jazdy.

W miniony weekend na drogach powiatu dębickiego mundurowi reagowali na przypadki łamania przepisów drogowych. Od soboty do niedzieli, policjanci z dębickiej drogówki zatrzymali czterech kierowców, którzy jechali za szybko.

Najpierw w sobotę policjanci kontrolowali kierujących pojazdami w Pustkowie. Zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego pojazdem marki Audi, który poruszał się z prędkością aż 116 km na godzinę. 30-letni mieszkaniec Brzezin został ukarany mandatem wysokości 2 tys. zł oraz 14 punktami karnymi.

W niedzielę, również w w Pustkowie, funkcjonariusze ukarali kierowcę subaru, który jechał z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 53 km na godzinę. Mieszkaniec Tarnowa dostał mandat w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych.

Kolejnym kierowcą, który stracił w niedzielę w tej samej miejscowości prawo jazdy, był 35-letni mieszkaniec Trzebosi kierujący mazdą. Jechał jeszcze szybciej, bo 113 km/h. Dostał za to 2-tysięczny mandat i 14 punktów karnych.

Czwarty kierowca, tym razem poruszający się mercedesem, jechał o 59 km za szybko. Za to otrzymał 3 tys. zł mandatu i 13 punktów karnych. Zarówno 39-letni mieszkaniec Mielca oraz trzej inni kierowcy za popełnienie podobnych wykroczeń stracili prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin