REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

W środę dyżur telefoniczny ZUS

W najbliższą środę, 19 czerwca br. ZUS zaprasza na dyżur telefoniczny, w godz. od 10 do 12, pod numerem telefonu 693-629-041 – informuje Wojciech Dyląg, regionalny rzecznik prasowy ZUS w woj. podkarpackim.

Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje na temat: jak złożyć wnioski na Platformie Usług Elektronicznych lub w aplikacji mZUS, jakie informacje trzeba wpisać we wnioskach, czy trzeba składać dodatkowy wniosek o 800+, jak zainstalować, w jaki sposób uwierzytelnić aplikację mZUS, aby złożyć wniosek o świadczenie i jak ją połączyć z kontem na PUE ZUS.

A także dopytać o mLegitymację emeryta i rencisty: jak można uzyskać dostęp i jak aktywować mLegitymację, do czego służy mLegitymacja? Jakie są korzyści z przekazywania emerytur i rent na konto bankowe? Jak dokonać zmiany sposobu wypłaty świadczenia?

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin