REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Wianki w Turnickim 2024 (NASZ PATRONAT)

Fot. Mat. prasowe

Festiwal artystyczno-przygodowy, który łączy społeczność lokalną oraz miłośników przyrody i kultury. To święto poszukiwaczy i poszukiwaczek przygód, artystycznych odkryć i zachwytów nad przyrodą jednego z najdzikszych terenów Polski. Jego finał odbędzie się 22 czerwca w Rybotyczach na Pogórzu Przemyskim.

To już 3. edycja festiwalu, który został zainicjowany w 2022 roku przez lokalny ruch wolontaryjny Kwitnąca Otulina. 22 czerwca w Rybotyczach będziemy wspólnie celebrować jeden z najdłuższych dni w roku. Od wczesnego ranka do późnej nocy będziemy się bawić, odkrywać, szukać, poznawać, smakować, tańczyć, biegać i wiele, wiele więcej.

– Zapraszamy Was do tej wyjątkowej podróży, pełnej emocji i niezapomnianych chwil wśród ludzi, których połączyła szczytna idea – utworzenie Turnickiego Parku Narodowego! – informują organizatorzy.

To już 3. edycja festiwalu, który został zainicjowany w 2022 roku przez lokalny ruch wolontaryjny Kwitnąca Otulina (Fot. Mat. prasowe)

Co w programie?

3 koncerty alter folk, 7 przygód terenowych, ponad 20 warsztatów, spotkania autorskie, biegi, plener artystyczny. Łącznie przygotowano ponad 40 wydarzeń. Wstęp na festiwal i na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Każdy jest mile widziany!

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin