REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 25 września 2023

Wjechała w matkę z dwulatką w wózku. Dziewczynka trafiła do szpitala

Karetka pogotowia i policyjny radiowóz
Dwuletnia dziewczynka, która ucierpiała w wypadku, została przewieziona do szpitala. (Fot. Wit Hadło/zdjęcie poglądowe)

Kierująca audi, na jednym z przejść dla pieszych w Stalowej Woli, uderzyła w wózek, w którym przewożone było dwuletnie dziecko. Dziewczynka trafiła do szpitala.

– Do wypadku doszło w środę na ul. Ofiar Katynia. Około godz. 12.40 otrzymaliśmy wiadomość o potrąceniu dziecka na przejściu dla pieszych – informuje KPP w Stalowej Woli.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi 25-latka, zjeżdżając z ronda przy ul. Ofiar Katynia w kierunku ul. Popiełuszki, nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiecie z wózkiem, w którym znajdowało się dwuletnie dziecko. Samochód uderzył w wózek, a ten się przewrócił. Dwuletnią dziewczynkę z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Kierująca audi, jak i matka dziecka były trzeźwe.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona dziennika Super Nowości z 23 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin