Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Wpadł seryjny włamywacz. Ukradł szczoteczkę elektryczną, perfumy i alkohol 

30-latek przyznał się do winy, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. (Fot. archiwum policji)

Do 15 lat więzienia grozi 30-latkowi ze Stalowej Woli, m.in. za kradzież rozbójniczą i włamanie. Od sierpnia do października br. dokonał kilku kradzieży, przywłaszczył sobie perfumy na kwotę 10 tys. zł, dwa rowery warte 2700 zł, szczoteczkę elektryczną i alkohol za 2300 zł. Łączne straty wyceniono na ponad 15 tys. zł. 

W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu sandomierskiego policjanci zatrzymali mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyzna był poszukiwany przez stalowowolską komendę policji za kradzież rozbójniczą  w jednej z drogerii w Stalowej Woli. Tam 30-latek ukradł… szczoteczkę elektryczną. A ochroniarza, który interweniował,  odepchnął i uciekł. 

Okazało się, że stalowowolanin dokonał więcej przestępstw w innych sklepach. Ukradł m.in. perfumy, alkohol, ale nie poprzestał  tylko na sklepach. Włamał się też ze wspólnikiem do jednej z piwnic w mieście i ukradł dwa rowery.

W sumie mężczyzna usłyszał 6 zarzutów. 30-latek przyznał się do winy, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne czyny, dlatego będzie odpowiadał w warunkach recydywy. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin