Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Wypadek na autostradzie A4. 71-letnia kobieta zginęła, gdy wyszła z auta

Auto po wypadku na autostradzie A4
Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w powiecie łańcuckim. (Fot. archiwum policji)

Dzisiaj na autostradzie A4 na wysokości Białobrzegów koło Łańcuta doszło do tragicznego wypadku w wyniku, którego zginęła 71-letnia obywatelka Ukrainy.

Do zdarzenia doszło po godz. 4 rano. Jak informuje policja, dramat poprzedziła kolizja seata i dostawczego mercedesa. Jak poinformował asp. Wojciech Gruca z KMP w Łańcucie, mercedes najechał na tył seata, a seat uderzył w bariery energochłonne.

Gdy z auta wysiadła 71-letnia Ukrainka, to kierująca fordem 44-latka (również obywatelka Ukrainy) śmiertelnie potrąciła swoja rodaczkę.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragedii. Droga A4 w kierunku Przeworska przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Samochody były kierowane na węźle Łańcut na drogę krajową nr 94. O godzinie 10 zakończyły się utrudnienia w ruchu i droga znów jest przejezdna.

Wypadek na podkarpackim odcinku autostrady A4
Kierująca seatem zginęła, gdy wyszła z samochodu. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin