Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Wypadek w Rzeszowie. Kierowca MPK gwałtownie hamował, jeden z pasażerów w szpitalu

W wypadku ucierpiał 15-letni mieszkaniec Rzeszowa. Karetka zabrała go do szpitala. (Fot. Wit Hadło)

Przez gwałtowne hamowanie kierowcy w autobusie rzeszowskiego MPK wywróciły się dwie osoby. Jedna z nich trafiła do szpitala.

We wtorek w Rzeszowie od rana trwa strajk związków zawodowych MPK. Wiele zaplanowanych autobusów nie wyjechało dziś na trasy zgodnie z rozkładem jazdy. Sytuacja jednak daje się we znaki nie tylko czekającym na nie pasażerom.

15-latek w szpitalu

Do wypadku na ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie doszło we wtorek około godz. 9. Jak informują policjanci, kierujący autobusem marki Mercedes, jadąc od ul. Warszawskiej w kierunku centrum, gwałtownie hamował przed sygnalizatorem świetlnym. W autobusie przewróciły się dwie osoby. Jedną z nich był 15-letni mieszkaniec Rzeszowa, który na skutek wypadku trafił do szpitala.

– Kierowca był trzeźwy. Dalsze czynności prowadzone będą w kierunku artykułu 177 Kodeksu Karnego, czyli spowodowania wypadku komunikacyjnego – podaje asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin